با آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، به راحتی صحبت کنید!

مکالمه ترکی استانبولی
آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

یادگیری زبان در روزهای اول آموزش، دقیقا مانند ساختن بنا در مراحل ابتدایی است. اگر شما در روند آموزش خود اشتباه کنید، در آینده کارتان دشوار خواهد شد. پس بهتر است از کتاب یا دوره زبان ترکی استانبولی کمک بگیرید تا از همان اول، با اطمینان خاطر آموزش را شروع کنید. به کمک دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، شما می توانید آگاهی نسبی از زبان ترکی پیدا کرده و اصول پایه آن را یاد بگیرید.

آیا واقعا می توانیم ترکی استانبولی را در 30 روز یاد بگیریم؟

در کمترین زمان ممکن می توانید ترکی استانبولی صحبت کنید! آن هم تنها در 30 روز!
دوره های آموزشی بیان شده در ویدیو بالا که سریع ترین و آسان ترین روش برای یادگیری می باشد، تحت عنوان آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است تا به راحتی هر چه تمام تر به سطح مطلوبی از زبان ترکی استانبولی دست پیدا کنید.

آموزش ترکی استانبولی در ۳۰ روز، برای چه کسانی مناسب است؟

قطعا یادگیری کامل زبان ترکی استانبولی، در بازه زمانی 30 روزه امکان پذیر نیست. اما گاهی افراد نیاز دارند اصول اولیه زبان را یاد بگیرند تا بتوانند به ترکی مسلط شوند. در واقع اموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، برای کسانی که می خواهند 0 تا 100 زبان را یاد بگیرند، مناسب نیست. در عوض این سبک آموزش، به افرادی که زمان کمی دارند و می خواهند کاربردی آموزش ببینند، کمک بزرگی می کند.

اموزش ترکی استانبولی در ۳۰ روز، برای مهاجرت و ارتباط گیری بسیار مفید است.

مطالبی که در آموزش 30 روزه زبان ترکی استانبولی باید بیاموزید:

 • الفبای ترکی
 • گسترش واژه های ترکی
 • یادگیری گرامر
 • تمرین مکالمات رایج
 • مرور مطالب
 • قراردادن خود در شرایط یادگیری (چگونه؟)

روش های مختلفی برای آموزش زبان ترکی در 30 روز وجود دارد که به طور کاملا مفصلی در ویدیو ابتدای محتوا برایتان قرار داده شد.

آموزش های رایگان ترکی استانبولی سایت زبان ترکی

به طور کلی آموزش های تصویری 50% تاثیرگذاری بیشتری نسبت به سایر آموزش ها دارند. در وب سایت زبان ترکی محمود قیمی هم مجموعه ای از آموزش رایگان خواندن و نوشتن زبان ترکی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دیدن و شنیدن کلمات ترکی در هر موضوعی که علاقه دارید!

شاید عنوان نوشته شده اندکی برایتان گنگ باشد، اما باید دقت کنید که علاقه نقش بسزایی در یادگیری زبان شما دارد. تفاوتی نمی کند که برای آموزش فیلم ببینید یا سریال، موزیک گوش دهید یا پادکست؛ در هر صورت تماما باید گوش و چشمتان به زبان ترکی آشنا شود. همچنین برای استفاده از زیرنویس ترکی فیلم و سریال ها، از اپلیکیشن TRT izle استفاده کنید. آموزش استفاده از این اپلیکیشن در ویدیو مربوطه بیان شده است.

الفبای ترکی، مرحله اول آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

اولین کاری که باید برای یادگیری زبان ترکی انجام دهید آشنایی با حروف الفبای ترکی است. شما باید روی حروف زبان ترکی مسلط شوید تا بتوانید کلمات را به خوبی بخوانید و یاد بگیرید. البته در نظر داشته باشید یادگیری حروف الفبای ترکی بسیار راحت است چون حروف آن از نظر نوشتاری شباهت زیادی به الفبای زبان انگلیسی دارد.

تنها سه حرف در زبان ترکی وجود دارد که دارای تلفظی متفاوتی است.

گسترش واژه های ترکی، روشی ضروری برای یادگیری و آموزش

در آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، بعد از یادگیری و تسلط روی حروف، باید به سراغ حفظ کردن کلمات و واژگان کاربردی بروید. اگر دوست دارید زودتر به زبان ترکی مسلط شوید، این مرحله را با دقت و حوصله انجام دهید. تسلط شما به واژگان کاربردی به تقویت مکالمه زبان ترکی استانبولی کمک می کند.

هرچقدر که دایره لغات شما در زبان ترکی بیشتر شود، راحت تر می توانید ترکی حرف بزنید.

یادگیری گرامر، اصلی مهم در اموزش ترکی استانبولی در 30 روز

آموزش زبان ترکی استانبولی، بخش های مختلفی دارد که مانند قطعات یک پازل به هم وابسته است. شما اگر واژگان زیادی به زبان ترکی بلد باشید اما ندانید چطور آن ها را کنار هم قرار دهید، عملا هیچ مکالمه مفیدی نمی توانید انجام دهید. اگر علاقه مند به آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز هستید باید در کنار حفظ لغات کاربردی، زمانی را در روز به آموزش گرامر ترکی استانبولی اختصاص دهید.

لازم است بدانید، گرامر زبان ترکی، بسیار منظم و یادگیری آن بسیار آسان است، چون تقریباً هیچ استثنا یا افعال بی قاعده ای در این زبان وجود ندارد. فقط مهم است که گرامر را به طور سیستماتیک مطالعه کرده و برنامه درسی مناسبی داشته باشید. پس به جای از دست دادن زمان با برنامه ها و تکنیک های بی اثر، بهتر است در دوره های زبان ترکی شرکت کنید چون تجربه زبان شناسان حرفه ای مسیر یادگیری را برای شما کوتاه می کند.

تمرین کردن مکالمات رایج، روشی جذاب در یادگیری زبان ترکی

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز

بعد از یادگیری تمام مراحل آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز، وقت آن رسیده خودتان را به اوج لذت آموزش زبان ترکی برسانید. در این مرحله شما می توانید از مکالماتی که در کتاب های آموزشی وجود دارد یا گفتگوهایی که در دوره ها از سطح مبتدی تا حرفه ای قرار داده شده، استفاده کنید.

در ابتدا شاید برای شما سخت باشد، اما بعد از چند روز می توانید این مکالمات را حفظ کرده و با دیگران آن ها را تمرین کنید. اگر می خواهید به زبان ترکی مسلط شوید، از اشتباه کردن نترسید! هر چه بیشتر صحبت کرده و اشتباه کنید، سریعتر یاد می گیرید.

در تمام 30 روز، مطالب را مرور کنید!

آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، باید به گونه ای باشد که شما از همان روز اول، زمانی را برای یادگیری و تمرین اختصاص دهید و در آخر روز یا قبل از خواب، تایمی را مشخص کرده و درس آن روز را مرور کنید. این کار به ذهن شما کمک می کند مطالب را فراموش نکنید.

خود را در موقعیت های یادگیری قرار دهید

یکی از راهکاری های موثر آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز، این است که شما خودتان را در فضاهای مختلف یادگیری قرار دهید. خیلی از افراد تمایل دارند روش يادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل را برای آموزش انتخاب کنند و فقط زمان مشخصی در روز را به یادگیری اختصاص دهند. این روش برای افرادی که در روز زمان کمی دارند بسیار مناسب است اما باید در نظر داشت، اگر در قسمت های دیگر روز، ذهن خودتان را درگیر زبان ترکی نکنید، دیرتر به آن سطح مطلوبی که مدنظر دارید، می رسید.

شما می توانید در تایم های کوتاه روز، اخبار ترکی یا آهنگ های ترکی را گوش کنید تا ذهن شما به این زبان عادت کند. یا می توانید در اوقات فراغت، از یوتیوب یا سایت های دیگر، غذاهای ترکی را یاد بگیرید و با فرهنگ آن ها بیشتر آشنا شوید.

مطالعه فردی یک امر ضروری است، اما باید خود را در معرض زبان گفتاری قرار دهید تا بتوانید صحبت کنید.

تکنیک های جذاب برای افزایش یادگیری

تکنیک های جذاب برای افزایش یادگیری

در ماه اول آموزش زبان ترکی، استفاده از روش های جذاب و هیجان انگیز برای تقویت انگیزه فردی بسیار اهمیت دارد. نکته مهم آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، این است که نباید خودتان را خسته کنید و با عجله این مسیر را پیش ببرید.

هنگام یادگیری یک زبان جدید، ایجاد مهارت های شنیداری بسیار مهم است چون به شما کمک می کند تا بفهمید مردم چه می گویند. در ادامه راهکارهایی ساده اما کاربردی برای یادگیری بهتر زبان ترکی به شما معرفی شده است.

 • استفاده از فلش کارت برای تقویت مهارت دیداری
 • گوش کردن به آهنگ های ترکی برای تقویت مهارت شنیداری
 • صحبت با دوستان برای تقویت مهارت گفتاری
 • تماشای فیلم های ترکی برای تقویت مهارت شنیداری و دیداری
 • استفاده از یوتیوب برای افزایش آگاهی
 • تغییر زبان گوشی یا کامپیوتر برای عادت کردن ذهن

برای افرادی که از حالت مبتدی خارج شده اند، خواندن داستان های ترکی کوتاه توصیه می شود. این داستان ها کمک می کنند تا گرامر ترکی را تمرین کنید و لغات جدید زیادی یاد بگیرید، همچنین با خواندن آن ها از ادبیات واقعی ترکی لذت خواهید برد.

اموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، بهترین روش برای افراد مبتدی

استفاده از دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز، نه تنها برای افرادی که فرصت کافی مطالعه ندارند، مناسب است بلکه برای کسانی که تازه آموزش زبان ترکی را شروع کرده و می خواهند علاقه خود را در این زمینه تست کنند، بسیار کاربردی است. بی شک شما با دیدن دوره های آموزشی سایت مدرس زبان ترکی استانبولی، بعد از 30 روز می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

به طور خلاصه اگر واقعا می خواهید در 30 روز زبان ترکی استانبولی را بیاموزید کافیست تمام مطالب گفته شده در این ویدیو و مقاله را مو به مو عملی کنید تا بهترین فیدبک را دریافت کنید.

آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی

دوست داری همین امروز شروع کنی؟ دوره رایگان برات مناسبه

490.000توماندسترسی رایگان
ثبت نام دوره
مشاوره رایگان 0912 - 5192095

مقالات مشابه

نظرات کاربران

تمام حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به زبان ترکی می‌باشد.

سبد خرید

Empty cart هنوز هیچ دوره ای اضافه نکرده اید.