جامع ترین آموزش زبان ترکی استانبولی رایگان در ایران

افراد علاقه مند به آموزش زبان ترکی استانبولی، حتما تا به حال برای یادگیری این زبان شیرین و جذاب، روش ها و تکنیک های مختلفی را امتحان کرده اند. اگر شما هم دغدغه یادگیری زبان ترکی در زمان کوتاه را دارید و لحظه شماری می کنید تا بتوانید با زبان ترکی استانبولی حرف بزنید؛ استفاده از آموزش های حرفه ای و آسان می تواند شما را از نردبان موفقیت بالا ببرد.

هدف و ماحصل این مطالب هم فراهم کردن آموزش کامل زبان ترکی استانبولی با راهنمای قدم به قدم فارسی می باشد تا شما عزیزان به راحتی و با تسلط کامل ترکی استانبولی صحبت کنید. در نهایت در صورت کسب رضایت و علاقه مندی به یادگیری زبان ترکی، می توانید دوره زبان ترکی استانبولی استاد محمود قیمی را خریداری کنید.

جامع ترین آموزش زبان ترکی استانبولی رایگان در ایران

آموزش زبان ترکی استانبولی رایگان

اگر تمایل دارید زبان ترکی را سریع تر یاد بگیرید تا بتوانید روان و راحت صحبت کنید، بهتر است مراحل یادگیری دوره زبان ترکی استانبولی را پله پله طی کنید و برای رسیدن به مهارت های مکالمه، نوشتن و شنیدن عجله نکنید.

شما با یادگیری حروف الفبا، ساختار گرامر و اصول مکالمه می توانید کامل ترین آموزش زبان ترکی را به صورت رایگان از ما دریافت کنید. قطعا با آموزش کامل زبان ترکی استانبولی با راهنمای قدم به قدم فارسی در مجموعه ما می توانید روش های قدیمی و بی فایده را دور بریزید و ذهن خود را با ایده های نو درباره زبان ترکی پرورش دهید.

شما در دوره رایگان آموزش زبان ترکی استانبولی با اصول یادگیری این زبان شیرین و جذاب آشنا خواهید شد. به ویژه کسانی که قصد مهاجرت سریع به ترکیه دارند، مشاهده دوره رایگان بسیار پیشنهاد می شود. از جمله مواردی که در این دوره تدریس می شود می توان به حروف الفبا، گرامر، نحوه صحیح استفاده از ضمایر اشاره نمود.

مهم ترین مزیت های یادگیری زبان ترکی استانبولی

دلایل متعددی در انتخاب زبان ترکی استانبولی برای آموزش وجود دارد که بخشی از آن ها منحصراً آورده شده است.

یادگیری زبان ترکی، به شدت آسان است!

اگر تا به حال آموزش های مربوط به زبان ترکی استانبولی را مشاهده کرده باشید و یا با این زبان آشنا باشید، می توانید متوجه شوید که این زبان از سایر زبان ها بسیار آسان تر می باشد و در مدت زمان کمتری می توانید این زبان را بیاموزید. به طور مثال نوع نوشتار ترک زبانان دقیقا به همان چیزی است که تلفظ می کنند.

فرصت های شغلی فراوان!

پیشرفت شغلی و کسب درآمد به صورت غیر ریالی یکی از مهم ترین مزیت های یادگیری این زبان می باشد. زبان ترکی استانبولی که بیش از 85 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند، کشوری است پر از فرصت های شغلی که برای ایرانی های با استعداد فراهم شده است.

هموار ساختن مسیر پیشرفت

ترکیه با قرار گرفتن در اتحادیه اروپا و ارائه ویزا شینگن،‌ فرصتی بسیار ایده آل برای افرادی است که از طریق ترکیه قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند، بهترین و راحت ترین راه است. شما با پیشرفت در این کشور و گرفتن اقامت این کشور توانایی سفر به اکثر کشورها را خواهید داشت.

آموزش زبان ترکی در کوتاه ترین زمان

یادگیری اصول اولیه زبان ترکی استانبولی زمان زیادی نمی برد اما مسلط شدن روی این زبان، قطعا نیازمند تمرینات پیوسته است. البته نوع آموزش اولیه زبان استانبولی اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید سریع تر فرایند آموزش ترکی استانبولی را طی کنید، ابتدا باید حروف الفبا زبان ترکیه ای استانبولی را یاد بگیرید. ما سعی داریم با آموزش پله پله، در کنار حفظ کیفیت یادگیری، بازه زمانی آموزش را کوتاه کنیم.

يادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل

اگر شرایط تحصیل در بیرون از خانه را ندارید، حتما نیازی نیست برای آموزش زبان ترکیه ای در کلاس های حضوری شرکت کنید. شما می توانید یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل در منزل را شروع کنید. در این روش، شما باید هدف، زمان بندی مناسب، آموزش های خوب و حرفه ای داشته باشید تا بتوانید در مسیر موفقیت را بهتر و سریع تر طی کنید.

جامع ترین آموزش زبان ترکی استانبولی رایگان در ایران

دریافت دوره حرفه ای آموزش زبان ترکی استانبولی

برای دریافت آموزش جامع زبان ترکی استانبولی به صورت حرفه ای می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

پادکست های یادگیری زبان ترکی

یکی از کارآمدترین روش های یادگیری و آموزش ترکی استانبولی، گوش دادن به پادکست های مختلف می باشد. حتما هم لازم نیست این پادکست ها صرفا آموزشی باشند، حتی گوش دادن به اخبار هم می تواند گام بزرگی در یادگیری زبان ترکی باشد. بیایید باهم به این پادکست های جذاب گوش دهیم.

یادگیری زبان ترکی را همین الان شروع کنید...!

جامع ترین آموزش زبان ترکی استانبولی رایگان در ایران

دریافت جلسات دوره رایگان زبان ترکی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،

آموزش ترکی استانبولی رایگان

یادگیری حروف الفبای ترکی، قدمی مهم در آموزش ترکی استانبولی

اولین گام آموزش کامل زبان ترکی استانبولی با راهنمای قدم به قدم فارسی، آموزش حروف الفبا ترکی استانبولی است. اگر علاقه مند به زبان شیرین و جذاب ترکی هستید و می خواهید سریع تر یادگیری زبان ترکی را آغاز کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا این زبان را از پایه به طور اصولی و درست یاد بگیرید.

اوج لذت در آموزش زبان ترکی استانبولی با تلفظ درست کلمات

اگر بتوانید تلفظ درست کلمات را در زبان ترکی یاد بگیرید، بی شک لذت بی نظیری را در هنگام مکاملات خود احساس خواهید کرد. درست است که در زبان ترکیه ای استانبولی، هر حرف یک صدا دارد و ما شاهد صامت های دوتایی که در زبان انگلیسی وجود دارد، نیستیم اما موارد استثنائی وجود دارد که نیاز داریم برای یادگیری و تلفظ صحیح آن ها از فیلم ها یا پادکست های آموزشی استفاده کنیم.

آموزش رایگان گرامر زبان ترکی

آموزش ترکی استانبولی رایگان

مهم ترین بخش در آموزش کامل زبان ترکی استانبولی با راهنمای قدم به قدم فارسی، گرامر است. معمولا در بخش گرامر زبان ترکی استانبولی، چالش های زیادی برای یادگیری آن وجود دارد اما در این قسمت می خواهیم این تصور غلط را از بین ببریم و با بیانی ساده به آموزش گرامر زبان ترکی بپردازیم. به طور کلی در زبان ترکی یک سری مشخصه های دستوری وجود دارد. علاوه بر اینکه در ادامه بخشی از آن ها را برای شما بیان می کنیم، در سایر مقالات هم آموزش رایگان گرامر زبان ترکی در دسترس می باشد که به شدت در مسیر یادگیری شما کمک کننده هستند.

ساختار فعل در زبان ترکی

افعال ترکی مانند افعال فارسی، در پایان جمله قرار می گیرند و با زبان انگلیسی کاملا تفاوت دارند. ریشه ساختار فعل در زبان ترکی استانبولی به صورت زیر است:

ریشه فعل + نشانه زمان ساز + پسوند فاعلی

ساختار جمله در زبان ترکی استانبولی

در جملات و به طور کلی در ساختار جمله در زبان ترکی استانبولی، سه واژه در جایگاه فاعل، مفعول و فعل وجود دارد که موقعیت قرارگیری آن ها مقداری با زبان فارسی متفاوت است. قطعا برای فهم آسان جملات ترکی، باید ساختار گرامر را دقیق بشناسید تا بتوانید به درستی متوجه معنی و کاربرد آن شوید. با دیدن آموزش زبان ترکیه ای به راحتی می توانید زبان ترکی استانبولی را قورت دهید!

پسوندها در زبان ترکی استانبولی

نکته جالب در آموزش زبان ترکی استانبولی، این است که افراد ترکی، از فعل (بودن) استفاده نمی کنند و در عوض انواع پسوندها را به جای آن به کار می برند. تصور کنید در این زبان، شما می توانید به راحتی جملات خود را با افزودن یک پسوند به ضمیر بسازید! پس برای ساخت جملات، نیازمند یادگیری تمام پسوندها در زبان ترکی استانبولی هستید.

دانستنی های کشور ترکیه (دلایل مهاجرت)

دانستنی های کشور ترکیه (دلایل مهاجرت)

ترکیه از لحاظ درآمد و کیفیت سبک زندگی، جایگاه خوبی میان کشورهای خارجی برای مردم دارد. مهاجرت به ترکیه، مسیر پیچیده و دشواری ندارد اما مستلزم اقدامات زیادی است. یکی از مهم ترین کارهایی که قبل از مهاجرت به ترکیه حتما باید به آن توجه کرد، یادگیری زبان ترکی استانبولی است. چون افراد با هر انگیزه ای که به کشور ترکیه سفر کنند، نیاز دارند برای برقراری ارتباط و انجام امور روزانه خود، زبان مرجع آنجا را یاد بگیرند.

در کشور ترکیه، علاوه بر وجود موقعیت های شغلی مناسب و سبک زندگی باکیفیت، جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی وجود دارد که افراد را برای مهاجرت به این کشور ترغیب می کند. در کنار این موارد، یادگیری آسان و شیرین زبان ترکی، تاثیر زیادی در انتخاب کشور ترکیه داشته است، چون افراد می توانند راحت تر ارتباط برقرار کنند و کمتر دچار چالش می شوند.

جمع بندی، آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا

با توجه به اینکه متقاضیان یادگیری اموزش زبان ترکی استانبول، روز به روز در حال افزایش است، آموزشگاه های زیادی تصمیم به آموزش دادن این زبان دوست داشتنی داده اند. شاید انتخاب بهترین آموزشگاه جهت آموزش زبان ترکی استانبولی، کمی دشوار باشد، از همین رو پیشنهاد می کنیم از دوره های جذاب و کاربردی موسسه زبان ترکی در مشهد، استفاده کنید.

در این آکادمی ضمن آموزش کامل زبان ترکی استانبولی با راهنمای قدم به قدم فارسی، سطح نوشتار و گفتاری خود را در زبان ترکی با بالاترین کیفیت، ارتقا خواهید داد. در این آموزش ها مدرس زبان ترکی استانبولی متخصصی همراه شماست تا بهترین تجربه آموزشی را برای شما رقم بزند.